Sterowanie windy

Sterowanie windy umożliwia kontrolowanie jej ruchu w sposób bezpieczny i precyzyjny. Systemy sterowania są niezbędne do zapewnienia niezawodnej pracy windy oraz bezpieczeństwa pasażerów. W Intec Poland specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji zaawansowanych systemów sterowania dla wind osobowych, towarowych i specjalnych. Nasze rozwiązania są dostosowane do potrzeb Klientów i gwarantują najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Podstawowymi komponentami systemu sterowania windami są:

Sterownik windy – jest to element, który odpowiada za ogólną kontrolę ruchu. Współpracuje z innymi komponentami, takimi jak przetworniki sygnałów, czujniki i urządzenia bezpieczeństwa, aby zapewnić efektywną pracę windy. Nasze sterowniki programujemy tak, by spełniały indywidualne potrzeby Klienta.

Przetworniki sygnałów – przetwarzają różne sygnały z urządzeń wejściowych, takich jak przyciski windy, czujniki położenia czy czytniki kart, na sygnały elektryczne, które są wysyłane do głównego sterownika. Nasze przetworniki sygnałów charakteryzują się niezawodnością i precyzją działania.

Czujniki – służą do monitorowania różnych parametrów windy, takich jak położenie kabiny, prędkość windy, ciśnienie w systemie hydraulicznym i wiele innych. Te informacje są przekazywane do sterownika windy, gdzie ruch windy jest kontrolowany.

Urządzenia bezpieczeństwa – elementy, które dbają o komfort i bezpieczeństwo pasażerów w czasie jazdy windą.

MONTAŻ

W Intec Poland oferujemy również inne usługi.

Jako producent wind, w pakiecie z ich budową w budynku, oferujemy montaż systemów sterowania. Nasze sterowania do wind to zaawansowane technologicznie systemy, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę użytkowników windy.

W projekcie układów sterowania wind bierzemy pod uwagę wymagania techniczne oraz potrzeby użytkowników. Staramy się podejść do każdego Klienta w odrębny sposób, chcąc maksymalnie zwiększyć jego zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

W naszej firmie stawiamy na jakość i innowacyjność. Nasi specjaliści wykonują prace na najwyższym poziomie, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

Po zakończeniu montażu do dyspozycji Klienta oddajemy sterowanie w postaci kompletnej szafy sterowej, pełne okablowanie elektryczne oraz plan systemu.

Oferujemy także wsparcie w uruchamianiu systemu. Na naszą pomoc możesz liczyć przez cały czas korzystania z naszych urządzeń!

MODERNIZACJA

Modernizacja windy to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli budynków, w których urządzenia te były montowane wiele lat temu. Z reguły takie windy wymagają nowych części oraz dodania innowacyjnych rozwiązań. Warto też rozważyć dopasowanie poszczególnych komponentów do aktualnych potrzeb i standardów rynkowych.

W ramach modernizacji wymieniamy elementy napędu, drzwi oraz poprawiamy systemy bezpieczeństwa, chroniące windę od przeciążenia czy zderzenia.

Nasze doświadczenie w modernizacjach wind pozwala nam na wykonywanie prac, które przekładają się na zwiększenie bezpieczeństwa, oszczędność energii oraz wygodę użytkowników windy. Dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom jazda windą staje się znacznie bardziej komfortowe i bezpieczne.

WYMIANA STEROWANIA

Stare, zawodne systemy są często powodem awarii i niskiej wydajności windy. Wymiana ich w windzie na nowe, bardziej zaawansowane systemy sterowania może zwiększyć bezpieczeństwo pasażerów. Poza tym wpływa korzystnie na wydajność windy i ułatwia jej eksploracje.

Oferujemy wymianę sterowania w windach na nowoczesne systemy, które pozwalają na jeszcze większą kontrolę nad pracą windy oraz oszczędność energii. Nasze systemy umożliwiają również łatwe zarządzanie dostępem do windy. Wymiana sterowania może również wydłużyć żywotność windy oraz zminimalizować koszty eksploatacji.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Pliki do pobrania

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Dane adresowe

Intec Poland Sp. z o. o. Spółka komandytowa
ul. 5-go Marca 9
78-520 Złocieniec
intecpoland@intecpoland.com

NIP: PL2530345943
REGON: 380805462

Osoby do kontaktu

Robert Borysiewicz
Obsługa klienta / Wsparcie techniczne
+48 530 101 700
robert.borysiewicz@intecpoland.com

Enrico Wadewitz
Obsługa klienta / Logistyka
Europa Zachodnia
+49 160 32 38 819
enrico.wadewitz@intecpoland.com

Formularz kontaktowy

[contact-form-7 id="5" title="cf"]

Strona korzysta z plików cookies. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich użycie.

Czytaj więcej Akceptuję